Traktör Kiralama

Traktör Kiralama olarak Türkiye’nin Lider Traktör Kiralama Merkeziyiz. www.traktorkiralama.com

1990 yılından beri sektörde varız ve sürekli gelişerek hizmet vermeye devam ediyoruz.  Merkezimiz Zeytinburnu İstanbul’dur.  İstanbul’dan başlayarak Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Traktör Kiralama müteahhitler, inşaat şirketleri, fabrikalar, çiftçiler ve belediyeler olmak üzere hizmet sunduğumuz  kurum ve kişilerdir. Türkiye’nin Lider Traktör Kiralama Merkezi olmamızın en büyük etkeni müşterilerimizin işlerinde yaşadığı sorun ve sıkıntıları bilerek analiz edip isabetli nokta atışı çözümler sunuyoruz. Sadece traktör kiralama hizmeti vermiyoruz. Şoförünüz yoksa şoför tedarik ediyoruz. Müşterilerimizin başlarına gelebilecek bütün sorunların tedbirini alıyoruz.

Traktör Kiralama olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda traktör, kepçeli traktör, damperli römork, dört tonluk pompalı su tankeri olmak üzere traktör çeşitlerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Türkiye’nin Lider Traktör Kiralama Merkezi olmamızın en önemli nedeniyse biz müşterilerimizin bizimle bir seferlik değil sürekli çalışması, çözüm ortakları olmamız için sürekli gelişim ve daha iyi nasıl oluruz diye çabalayan profesyonel ekiyle birlikte çözüm ortaklarımızda mevcut kadromuzla sürekli destek vererek hizmet vermekteyiz.

Günlük, haftalık aylık ve yıllık olarak üzere sözleşme yapılarak kiralama hizmeti veriyoruz. Traktör, kepçeli traktör, damperli römork ve 4 tonluk su tankeri kiralama hizmetini İnşaatlarda, fabrikalarda, şantiyelerde, belediyelerde, tünellerde, tarlalarda ve ihtiyaç duyulan her yerde veriyoruz.www.traktorkiralama.com olarak başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm il ve ilçelerimize kiralık traktör, kiralık damperli traktör ve ihtiyaçlarınıza yönelik diğer kiralık traktör ve ekipmanlarını uzman kadromuz ve geniş makine parkurumuz ile kiralık traktör ve iş makineleri sektöründe hizmet veriyoruz. Kiralık traktör, römork, su tankeri ve daha birçok ihtiyacınızda müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.


Ekibimiz